WÜRTH Silikonize Akrilik Mastik 310 ml. (0892165100)

0,00
Marka : Würth
Fiyat : ₺13,90(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_StokMiktari' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 4056807485263
* ₺13,90 'den başlayan taksitlerle

Aynı gün kargolama Garantili Ürün

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

WÜRTH Silikonize Akrilik Mastik 310 ml.

Tek komponentli, silikon dispersiyonu ile güçlendirilmiş UV dayanımlı akrilik mastik. Özelikle çok fazla esnemeye ve genleşmeye maruz kalmayacak ,ahşap, beton, tuğla vb. inşaat malzemelerinin boşlukların doldurulmasında ve yalıtılmasında kullanım için uygundur.
Donma ve çözünmelerde istikrarlı.Dört mevsim kullanım için tasarlanan mastik donduktan sonra tekrar çözündüğünde dahi özelliklerindeki istikrarı, dayanıklılığı ve esnekliği kaybetmez.%12,5 hareket kabiliyetine sahiptir.Esnek ve çatlak korumalıdır.- Su bazlı ve zararsızdır.- Çok düşük VOC miktarı.- Kürleştikten sonra su geçirmez ve boyanabilir.- Uygulama ve temizlemek kolaydır.Beton, tuğla, ahşap gibi pürüzlü yüzeylerde kullanılabilir.
UyarıÜrün nem olmayan ortamlarda kürleşemeyeceğinden, tamamen kapalıortamlarda kullanılmamalıdır. Suya tamamen maruz kalmış yüzeylere uygulanmamalıdır. Yağmur ve don riski olduğu zamanlarda uygulanmamalıdır.
UYGULAMA 
Uygulama alanıDüşük ve orta derece harekete sahip çeşitli yapı malzemelerinin (ahşap, beton, tuğla vb.) bağlantı derzlerin kapatılmasında, pencere ve kapı çerçeveleri, yan hat ve süselemanlarında. Duvar ve tavandaki çatlakların doldurulmasında.
TalimatlarUygulanacak yüzeyin temiz, kuru ve yağdan arınmış olmasına dikkat edilmeli.Pürüzsüz yüzeylerde astar gerekmez. Beton, taş vb. pürüzlü yüzeylerde mastik 1’e 4-5 oranında su ile seyreltilerek astar olarak uygulanabilir. Tavsiye edilen min / maks derz genişliği 5 mm / 25 mm arasıdır. Derz genişliğinin derinliğe olan oranı 1’e 2 olmalıdır. Uygulama sıcaklığı +5°C ile+35°C arasıdır. Uygulamadan hemen sonra ıslak bir spatula yardımıyla yüzeyi düzeltebilirsiniz. Taşan kürleşmemiş mastik ıslak bir bez yardımıyla temizlenebilir. Uygulanan derzi en az 2 saat kuru tutunuz. Kürleştikten sonra mekanik yollarla kısmen yüzeyden alınabilir.

TEKNİK BİLGİLER

 

İçerik

310 ml

Renk

Beyaz

Kimyasal baz

Akrilik polimer çözelti

Yoğunluk

1,67 g/cm³

Sürekli hareket emilimi

12.5 %

Koku/oda kokusu

Kokusuz

Tam kürleme hızı

2 mm/d

Tam sertleşme/kürleşme koşulları

23°C ve %50 bağıl nem

Min. yüzey oluşturma süresi

40 dak

Min. kopma uzaması

300 %

Kopma anındaki uzama koşulları

ASTM D-412'ye uygun

Yüzey oluşturma süresi koşulları

23°C'de ve %50 bağıl nem

Shore A sertliği

40 +/- 5

Min./maks. sıcaklık direnci

-10 ila 80 °C

Min./maks. işlem sıcaklığı

5 ila 40 °C

Belirtilen değerler üzerinde yeniden kaplanabilir/boyanabilir

Evet

Yüzey ön işlemi gerekli

Kuru, toz ve yağdan arınmış

Ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklılık

Evet

Kaplama uyumluluğu

Evet

Üretimden itibaren raf ömrü

15 Ay

Üretimden itibaren raf ömrünü koruma koşulları

5°C - 25°C arasında