Benzer Ürünler
Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti
Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti
Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti
Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti
Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti

Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti (LMF-4137)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : $19.26(KDV Dahil)
İndirimli : $18.30(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺147,16(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Barkod : 7331423008094
₺147,16 'den başlayan taksitlerle

Aynı Gün Kargolama

ADET

Artır Azalt

Light My Fire® LunchKit™ Öğün Seti

Özellikler

Light My Fire® yemek seti, piknik ve kamptan tutunda bisikletten tekne turuna kadar tüm outdoor faaliyetlerinizde sırt çantanızda bulundurmak istiyeceğiniz olmazsa olmaz ekipmanınız olacaktır. Kullanım kolaylığı ,hafifliliği ve portatif yapısı sayesinde vazgeçemeyeceğiniz iç içe geçen kapaklı yeme-içme ve saklama setidir. 194x194x61mm. en,boy, genişliğinde ve 281gr. ağırlığındadır.

Kutu içeriği;

1 adet 900ml kapasiteli çukur kap : BPA içermeyen poriplopiren (100 BPA FREE) Pratik, istiflenebilir, kolay temizlenir, suda batmayan yapısı ve microdalga içinde kullanılabilir.

1 adet 500ml kapasiteli kapak(tabak) : BPA içermeyen poriplopiren (100 BPA FREE) Pratik, istiflenebilir, kolay temizlenir, suda batmayan yapısı ve microdalga içinde kullanılabilir.

1 adet Spork Original: BPA içermeyen (100 BPA FREE) Esnek, işlevsel kaşık-çatal-bıçak.

1 adet SnapBox Original™:  170ml. kapasiteli ölçüm çizgileri bulunan kapaklı saklama kabı. BPA içermeyen (100 BPA FREE) suda kolay temizlenebilir ve batmayan yapısı vardır. Microdalga ve bulaşık makinesinde kullanılabilir. Pack'n Eat Kit™, Meal Kit™,  Lunch Kit™ ve Salt&Pepper Plus™ ürünleri ile iç içe geçerek istiflenebilir.

1 adet SnapBox Oval™:  320ml. kapasiteli ölçüm çizgileri bulunan kapaklı saklama kabı. BPA içermeyen (100 BPA FREE) suda kolay temizlenebilir ve batmayan yapısı vardır. Microdalga ve bulaşık makinesinde kullanılabilir. Pack'n Eat Kit™, Meal Kit™ ve Lunch Kit™ ürünleri ile iç içe geçerek istiflenebilir.

1 adet Harness Gri Koşum: Elastik kayma yapmayan 3 yönlü tasarımı sayesinde rahat bir şekilde sıkıştırma ve kapatma avantajı sağlar. Pack'n Eat Kit™, Meal Kit™ ve Lunch Kit™ ve Grandpas’s Fire Grill™ ile kullanımı uygundur.

Tüm Light My Fire®  ürünleri BPA (100 BPA FREE)  içermeyen poriplopiren malzemeden  suda batma yapmayan, su ile çabuk temizlenebilen, mikrodalga için uyumlu, bulaşık makinesinde yıkanılabilir şekilde üretilmiştir.

Made in Sweden


Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.